Про компанію

Ping-Pong - інтернет-магазин, що спеціалізується на продажі товарів для настільного тенісу.

Наша компанія успішно розвивається вже понад 15 років, і на сьогоднішній день займає одне з лідируючих місць в тенісному світі України, будучи найбільшим оператором оптово-роздрібної торгівлі. Ми створили мультибрендовий тенісний магазин, в якому можна придбати тенісний інвентар таких лідируючих світових брендів, як Andro, Butterfly, Tibhar, Donic, Xiom, і інших.

Ping Pong пропонує Вам широкий вибір товарів для настільного тенісу: великий асортимент накладок, різні столи, якісні м'ячі, і великий вибір основ для будь-якого стилю гри. У нашому магазині без додаткових зусиль зможе підібрати для себе інвентар як початківець, так і професіонал. Наші співробітники, які добре знають асортимент товару, прекрасно орієнтуються в інноваціях, провідних технологіях і тенденції розвитку тенісного світу, допоможуть Вам зробити це максимально точно і швидко.

Товар, пропонований Вам нашим інтернет-магазином, фактично є у нас на складі. І ми готові відвантажити його Вам протягом декількох годин після оформлення заявки. Це вигідно відрізняє наш магазин від більшості інших, представлених в інтернеті.

Нам довіряють!
Ми працюємо тільки з офіційними представництвами. Товар, придбаний у нас, є оригінальним і відповідає всім стандартам якості. Наші менеджери допоможуть правильно підібрати для Вас потрібний товар, і запропонуємо його Вам по самій КРАЩІЙ ціні на території України. При роботі з нами ми гарантуємо Вам чіткість, оперативність, комфортний сервіс, консультацію професіонала і цікаві акційні пропозиції. Нашою головною метою і основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів - як роздрібних покупців, так і організацій. З деякими компаніями ми співпрацюємо вже багато років. При вирішенні будь-яких питань ми завжди на вашому боці, тому що розуміємо - наше майбутнє в ваших руках. З нашими товарами Ви швидко досягнете потрібного результату в своїй ігровій майстерності.За детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою, магазин Ping-Pong.